Huidig bestuur

Dit jaar zijn wij het elfde bestuur der S.V. Cura. Wij als bestuur Regredi hebben er onwijs veel zin in en hopen op een leuk en leerzaam lustrum jaar!

Jij kan ons altijd bereiken via bestuur@svcura.nl of kom even langs op het kantoor van S.V. Cura in de kelder.


Voorzitter

Josh de Vries 

Email: voorzitter@svcura.nl


Vicevoorzitter

Simon Vos

Email: vicevoorzitter@svcura.nl


Secretaris

Sanne Kop

Email: secretaris@svcura.nl


Penningmeester

Mayon Fonville 

Email: penningmeester@svcura.nl


Intern coördinator

Daan Speek

Email: intern@svcura.nl


Extern coördinator

Yvar Croezen 

Email: extern@svcura.nl

IMG_9709.jpg
Bestuur Regredi

V.l.n.r. Yvar Croezen, Sanne Kop, Josh de Vries, Simon Vos, Mayon Fonville, Daan Speek.

Onze sponsoren