Crazy 88

Deelname

Aanmelden voor dit evenement is niet meer mogelijk

Over dit evenement

Categorie
Sociaal
Datum en tijd
14 apr. 2021 10:00 - 18 apr. 2021 12:00
Locatie
Whatsapp

Dagelijks zullen in een groepsapp een aantal activiteiten worden gestuurd, deze activiteiten zullen een aantal punten waard zijn. De activiteiten kunnen de gehele dag vervuld worden en ingezonden worden privé of in de groepsapp. Tussentijds zal een tussenstand bekend worden gemaakt en de uiteindelijke winnaar zal op de zondag tijdens de afsluitende borrel bekend worden gemaakt (mocht jij hier niet bij aanwezig kunnen zijn dan zullen wij jou zelf op de hoogte brengen). Ben jij degen die deze uitdaging niet uit de weg gaat? Meld je dan snel aan! 

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien

Onze sponsoren