Bestuur 2018-2019

Dit jaar zijn wij het negende bestuur der S.V. Cura (bestuur Prolatio). Wij als bestuur hebben er veel zin in en hopen op een leuk en leerzaam jaar!

Jij kan ons altijd bereiken via bestuur@svcura.nl of kom even langs op het kantoor van S.V. Cura in de kelder.

Voorzitter: 

Naam: Marieke Poelman

Email: voorzitter@svcura.nl

Vicevoorzitter:

Naam: Talitha Veening

Email: vicevoorzitter@svcura.nl

Secretaris:

Naam: Marije Schelhaas

Email: secretaris@svcura.nl

Penningmeester:

Naam: Alex Steverink

Email: penningmeester@svcura.nl

Intern co√∂rdinator:

Naam: Amber Roggen

Email: intern@svcura.nl

Extern co√∂rdinator:

Naam: Lisa Cleophas

Email: extern@svcura.nl

bestuursfoto_allemaal.jpg

Vlnr.: Talitha Veening, Marieke Poelman, Marije Schelhaas, Alex Steverink, Amber Roggen en Lisa Cleophas

Onze sponsoren