Bestuur 2019-2020

Dit jaar zijn wij het tiende bestuur der S.V. Cura. Wij als bestuur Decimam hebben er onwijs veel zin in en hopen op een leuk en leerzaam jaar!

Jij kan ons altijd bereiken via bestuur@svcura.nl of kom even langs op het kantoor van S.V. Cura in de kelder. Ben jij benieuwd wat wij verder zoal als bestuur meemaken? Volg onze Instagram @bestuur_decimam


Voorzitter

Simon Vos

Email: voorzitter@svcura.nl


Vicevoorzitter

Laureen Wieringa

Email: vicevoorzitter@svcura.nl


Secretaris

Sanne Kop

Email: secretaris@svcura.nl


Penningmeester

Ella-Roos Schenkel

Email: penningmeester@svcura.nl


Intern coördinator

Manon Bakker

Email: intern@svcura.nl


Extern coördinator

Emily van Beek

Email: extern@svcura.nl



Bestuur_Decimam.jpeg
Vlnr.: Emily van Beek, Sanne Kop, Simon Vos, Laureen Wieringa, Ella-Roos Schenkel en Manon Bakker

Onze sponsoren