Almanakcommissie
Wij stellen ons graag voor als de almanakcommissie van S.V. Cura! We zijn dit jaar met 5 meiden: Geeske, Nora, Noah, Ilse & Nikki. We zijn allemaal nieuwe gezichten binnen de commissie, maar we hebben ontzettend veel zin om een mooie almanak neer te zetten.
Je zal ons veel op activiteiten zien, zodat we alle leuke momenten kunnen vastleggen in de almanak. Daarnaast vergaderen we elke week, om ervoor te zorgen dat alles op rolletjes loopt en dit ook een moment om gezellig samen met elkaar te eten en bij te kletsen!
We streven er dit jaar naar dat de almanak minimaal 250 pagina’s krijgt, genoeg ruimte om alle leuke herinneringen vast te leggen dus! In de almanak zullen onder andere alle borrels, activiteiten, feestjes, het introductiekamp en allerlei andere hoogtepunten naar voren komen, dus zorg dat je erbij bent! Tot slot krijgt het lustrum natuurlijk ook een plekje in de almanak.
We kijken er naar uit om met zijn allen een mooie almanak te kunnen neer zetten, als terugblik op weer een geweldig studiejaar!
Liefs,
De Almanakcommissie 2025/2026
Almanakcommissie 2025-2026
| Geeske Praamstra (2024) | Voorzitter |
| Nora Kuipers (2024) | Secretaris |
| Ilse Johanna Hendrika Scholten (2025) | Penningmeester |
| Noah Kipping (2025) | Actieve leden commissie |